Menu

The Mercenaries


The Mercenaries (žoldáci) je známou a oblíbenou minihrou známou z několika předchozích dílů série. Tento bonus se vám odemkne po prvním dohrání hry, na obtížnosti nezáleží. Vždy si vybereme co chceme hrát - buď jako jeden hráč, s někým přes internet nebo můžeme zvolit režim "bez milosti" (no mercy), který je dostupný pouze v PC verzi hry. Na PlayStationu 3 pak můžeme zvolit i tzv. Split-screen, díky němuž je obrazovka rozdělena na dvě části a dva hráči mohou v Mercenaries hrát společně - potřebují k tomu jen dva ovladače.Dalším krokem je výběr postavy - podívejte se na náš přehled všech postav v Mercenaries:


Postavy
Chris Redfield (BSAA)
Chris je vybaven pistolí, brokovnicí, sprejem, pěti granáty a municí do pistole a do brokovnice
Chris Redfield (Safari)
Chris Safari má u sebe dva raketomety, brokovnici a pistoli + náboje
Chris Redfield (S.T.A.R.S.)
Chris S.T.A.R.S. má u sebe granátomet, magnum a samopal + munici
Jill Valentine (BSAA)
Jill má u sebe sprej, 5 oslepujících granátů, samopal H&K MP5 a munici
Jill Valentine (battle suit)
Jill v bojové kombinéze je vybavena samopalem VZ61, míchanými bylinami, odstřelovací puškou a výbušnými granáty + munice
Sheva Alomar (Disco)
Sheva disco má u sebe brokovnici, odstřelovací pušku a samopal + náboje
Sheva Alomar (Triball)
Sheva Triball má u sebe luk, granátomet, oslepující a hořlavý granát a sprej
Albert Wesker (Midnight)
Wesker midnight je vybaven pěti minami, magnum, pistolí, granáty a municí
Chris Redfield (BSAA)
Wesker S.T.A.R.S. je vybaven brokovnicí Hydra, Samurai edge S.T.A.R.S. pistolí, magnum a náboji.No a když už jsme si vybrali postavu, pak stačí jen vybrat misi. Pokud máte bonus The Mercenaries čerstvě získaný, nemáte odemčené všechny postavy ani levely. Z každý splněný level získáte level následující, za každý level dokončený s hodnocením A, S nebo SS získáte novou postavu, za každou lokaci lze získat vždy jen jednu postavu.


Lokace
Veřejné prostranství
Doly
Vesnice
Starověké rozvaliny
Odpaliště raket
Hlavní paluba
Experimentální laboratoř
VězeníV Mercenaries můžeme kromě sloupců s časem nacházet v truhlách nebo trezorech také časová comba v podobě přesýpacích hodin, která způsobí, že po 30 vteřin získáte za každého zabitého nepřítele 1000 bodů do skóre. Normálně se získává 300 / nepřítel.Režim "bez milosti"
V režimu bez milosti jsou hordy nepřátel, systém hry pak také od hráče očekává vyšší skóre než u normální hry v Mercenaries. S tedy nezískáte na 100 000 + bodech, ale na 270 000 + bodech, SS hodnocení pak u 300 000 a více. V tomto režimu jsou tak= zbraně, které v normálním Mercenaries nenajdeme - snad v každém levelu jsou raketomety a někde i granátomet. Jak už jsem podotkl nahoře, režim bez milosti je pouze v PC verzi hry.

Podívejte se také na video z hraní reřimu bez milosti: